باتاب آذرخش فرتاک کارو

باتاب آذرخش فرتاک کارو

با برند تجاری دیزل رنت مرکز خدمات اجاره دیزل ژنراتور است که با بهترین قیمت پاسخ‌گوی نیازهای تامین انرژی موقت و استندبای شرکت ها و کارخانجات، معادن و مراکز بهداشتی و . .  با سرویس وخدمات سریع در سراسر ایران است.

از ما بیشتر بدانید

اجاره دیزل ژنراتور و توان های موجود

در شرکت باتاب آذرخش فرتاک کارو دیزل ژنراتور از توان های 70 تا 1000 کاوا و از بهترین برندهای تولید کننده آمریکایی و اروپایی برای اجاره قابل ارائه می‌باشد. ما کارکرد و خدمات سریع خودمان را جهت تولید انرژی برای کسب و کار شما را تضمین می‌کنیم.

تضمین قیمت
ارتباط با دیزل رنت

راههای ارتباطی با ما

آدرس و شماره تماس ما در فوتر تمامی صفحات سایت به همراه لوکیشن گوگل مپ موجود است. و در اینجا با جزئیات کامل تر برای آگاهی شما در دسترس قرار دارد:

شماره تماس ثابت: 02188274522

شماره همراه:  09123484745

آدرس: تهران،آزادگان غرب به شرق،  محله علی آباد قاجار، خیابان گل سرخ پلاک 8 کدپستی: 1254875402

تعمیر و تامین قطعات یدکی ژنراتور

ما می‌توانیم دستگاهای شما را با در اختیار داشتن تیم فنی و مکانیک های باتجربه و استفاده از قطعات و لوازم اصلی ژنراتورهای موجود در باز سرویس و تعمیرات اساسی کنیم. برای مشاوره و آگاهی از قیمت ها با ما در تماس باشید.

تماس و مشاوره رایگان

از تیم دیزل رنت . . .

رسول صادقی

موسس و مدیرعامل

حسین صادقی

هم بنیان گذار

علی دانشور

مدیر فنی

سحر اسانلو

مدیر سایت  و سئو

1385

 رسول صادقی موسس دیزل رنت به دنیای مولدهای برق و دیزل ژنراتورها پیوست و شروع به کسب تجربه و مکانیکی دستگاهای دیزلی کرد . .

1401

پس از سال‌ها فعالیت و آشنایی با دستگاه های مختلف و با پیوستن برادر خود حسین صادقی  شرکت باتاب آدرخش فرتاک کارو ثبت شد . . . 

1402

با گسترش روز افزون فعالیت های شرکت، و با پیوستن تیم  مارکینگ دیزل رنت متولد و در فضای مجازی فعالیت های خود را آغاز نمود.